Aktuality

Podpořte Klub Magnet – i Váš Bertík pomáhá!

S podzimem se již tradičně do obchodů Albert vrací Bertíci! Podpořit můžete i náš projekt KLUB MAGNET! Správní rada Nadačního fondu Albert vybrala 80 nejlepších projektů pro hlasování zákazníků na prodejnách Albert, které se uskuteční od 22. 10. 2020 do 05. 11. 2020. Nakupte v tomto období v hypermarketech Albert v Teplicích (Nákladní ulice) či v Mostě (Velebudická ulice) a hlasujte – Bertíkem podpoříte Klub Magnet, který navštěvují děti ve věku 6-16 let z města Dubí, které jsou ohrožené sociálním vyloučením, vyrůstají v sociálně potřebných rodinách a často také v málo podnětném prostředí. V bezpečném prostředí klubu se učí, jezdí na výlety, poznávají kamarády a zažívají mnohá dobrodružství. Finanční prostředky pomohou mimo jiné doplnit vybavení klubu, které se velmi osvědčuje v této nelehké době při podpoře dětí v distanční výuce.

Děkujeme za podporu! A nezapomeňte – I VÁŠ BERTÍK POMÁHÁ!

1. společný den v Dubí

ODLOŽENO!!!

Z důvodu mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR proti šíření koronaviru jsme nuceni připravenou akci odložit. O náhradním termínu Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení, Váš tým Společně v Dubí

Projekt Šance pro každého skončil

V příloze krátká informace v podobě malého shrnutí námi realizovaných aktivit v rámci projektu města Dubí s názvem „Šance pro každého“. K 29. 2. 2020 jsme se rozloučili s aktivitami Dluhového poradenství, Tutoringu a mentoringu a Socioterapeutických pobytů.

Šance pro každého

Více k samotnému projektu na: www.sanceprokazdeho.cz

Příměstské tábory Květina

V únoru 2019 začala Květina, z. s. realizovat projekt s názvem Příměstské tábory Květina. Tento projekt je realizován v období od 1. 2. 2019 do 30. 11. 2020 na základě spolupráce s MAS Cínovecko a za finanční podpory projektu číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009926 z Evropského sociálního fondu, Operačního programu zaměstnanost. Cílem projektu je usnadnit rodičům školáků a předškoláků sladit pracovní rytmus s péčí o děti v době školních prázdnin. A nabídne tak rodičům a jejich dětem realizaci 18 turnusů příměstských táborů v době jarních a letních prázdnin.

Více informací zde

Benefice pro Květinu

Jaké má podoby život na ulici? Co vlastně nabídne bezdomovcům nová služba v Teplicích? Jak si život na ulici představují žáci ZŠ U Nových lázní, kteří se zapojili do naší výtvarné soutěže? Klikněte na Benefice pro Květinu.